Titulní obrázek

Dacia Duster s novou tváří

Automobilka Dacia se rozhodla popřít tvrzení, že tato rumunská značka a luxusní výbava nejdou dohromady. A co z toho vzniklo? Možná i změníte názor.

Asi budete souhlasit s tvrzením, že Dacia Duster není žádné SUV typu BMW X6. Je to poctivý dělník, u kterého vás při ceně okolo čtvrt milionu nemusí mrzet nějaký malinkatý škrábanec nebo průjezd zablácenou polní cestou.

Pořádného drsňáka z něj ale můžete udělat, stačí k tomu paket od indického tunera DC Design, který celé auto zahaluje do černé. A to včetně předních světlometů, což dost podstatně mění přívětivou tvář rumunského auta. Sám úpravce dál vyzdvihuje leštěné prahy, matný lak a disky vlastní výroby.

Povinné ručení online: neobíhejte pojišťovny a nezvěte si domů pojišťovací poradce? Využijte sjednání povinného ručení online přes internet. Ušetříte drahocenný čas, v kalkulátoru pojištění naleznete optimální sazbu pro vaše vozidlo a navíc výrazně ušetříte.

V luxusní obývák se proměnil interiér původně zaplněný levnými plasty. Je libo dřevo, kůži a pořádnou multimediální výbavu? Je tady. Dvojice cestujících vzadu se může zabavit dvojicí tabletů v hlavových opěrkách.

Vůbec cestujícím vzadu byla věnována velká péče, hoví v samostatných křeslech, polohovatelných v šesti směrech. Poslední nezodpovězenou informací zůstává cena, která je 6400 dolarů, tedy asi 130 000 Kč.