Titulní obrázek

Dacia Logan se začne prodávat za nízkou cenu

Nová Dacia logan je na světě. Tříválec pod kapotou, který má u Dacie premiéru, sníží cenu vozu. Na českém trhu bude jistě patřit k nejlevnějším modelům. Rumunské automobilce utekly nějaké fotografie novinky. Své předchůdce bude převyšovat hlavně nízkou cenou.

Posun ve vzhledu oproti předchozí verzi, která vypadala jakkoli, jen ne jako moderní auto, je ohromný. Nový Logan se podle nás náramně povedl, i když tak zatím soudíme jen na základě prvních fotek, které se neplánovaně dostaly do světa.

Uvnitř všechno vypadá uhlazeněji, ale nejdůležitější samozřejmě bude až osobní zkušenost. Pokud už jste měli tu čest s obří Lodgy, nepřekvapí vás v novém Loganu shodné ovládání klimatizace nebo barevný displej vestavěné navigace.

Povinné ručení 2012: V letošním roce se ceny povinného ručení dostaly vlivem konkurence na historická minima. Máte-li starší smlouvu, porovnejte si vaši platbu s některou online kalkulaček povinného ručení.

Pokud hledáte levné přibližovadlo a ojetinám moc nevěříte, můžete si být jisti, že Logan bude pařit mezi ty vůbec nejlevnější auta na našem trhu. Pod kapotu by se měl dostat i tříválec s výkonem 90 koní, který by měl cenu stlačitpovinného ručení.

Pokud hledáte levné přibližovadlo a ojetinám moc nevěříte, můžete si být jisti, že Logan bude pařit mezi ty vůbec nejlevnější auta na našem trhu. Pod kapotu by se měl dostat i tříválec s výkonem 90 koní, který by měl cenu stlačit ještě níže.